Organisatie

KunstRondeVenen is sinds eind 2016 een vereniging. Deelnemers aan de atelierroute zijn voor twee jaar lid van de vereniging. De organisatie van de atelierroute is in handen van de kerngroep, tevens bestuur van de vereniging. De kerngroep van KunstRondeVenen 2017 bestaat uit:
 

Voorzitter en contactpersoon startruimte en collectebussen donateurs
Ton Bocxe
bocxebeheer@casema.nl
06 38312891

Penningmeester en fondsenwerving
Maaike van Rijn
vanrijn.maaike@gmail.com
0297 785359
IBAN: NL85 RABO 0314 7452 89 t.n.v. KunstRondeVenen

Sponsorwerving
Henny Woud
h.woud@dmail.nl
0297 264198

Coördinatie deelnemers en locaties
Edith Gerritsma en Christine Bergkamp
edith.gerritsma@planet.nl en christine@buitenwerk.nl
06 28147115 / 06 22536550

PR-ondersteuning, routeplanning, coördinatie artiesten en etalageroute
Leanne Buskermolen en Wilma Meijer (etalageroute)
leanne.buskermolen@gmail.com / wkmeijer@gmail.com
06 18760024 / 0297 250101

Vormgeving, website en social media
Marcel Straver
marcel@tweed.nl
06 31920768

Ondersteunende en ludieke acties
Alize Engel
alizeengel@gmail.com
06 22997978

Professionele ondersteuning
Cultuurconsulent Margriet Veeneman en Marlous van Merkenstein
cultuurconsulent@bibliotheekavv.nl
 

De kerngroep van KRV2017: v.l.n.r. Wilma Meijer, Flory Oerlemans…
De kerngroep van KRV2017: v.l.n.r. Wilma Meijer, Flory Oerlemans (inmiddels uit de kerngroep), Maake van Rijn, Edith Gerritsma, Marcel Straver, Alize Engel, Christine Bergkamp, Nico van Oosten (inmiddels uit de kerngroep), Henny Woud en Leanne Buskermolen. Ook Ton Bocxe maakt deel uit van de kerngroep maar ontbreekt helaas op de foto.

sitemap Atelierroute KunstRondeVenen
kernwoorden
atelierroute
kunstroute
KunstRondeVenen
beeldende kunst
kunst
De Ronde Venen
Abcoude
Amstelhoek
Baambrugge De Hoef
Mijdrecht
Vinkeveen
Waverveen
Wilnis
 
Deze website wordt onderhouden met cms pprzz® een product van ontwerpbureau TWEED in Vinkeveen sitemap sluiten