Organisatie Vereniging KunstRondeVenen

KunstRondeVenen is sinds eind 2016 een vereniging. Deelnemers aan de atelierroute zijn automatisch voor twee jaar lid van de vereniging. Maar leden doen niet automatisch mee aan elk evenement van de vereniging. De organisatie van de evenementen is in handen van de kerngroep, tevens bestuur van de vereniging. De kerngroep van KunstRondeVenen bestaat momenteel uit:
 

Voorzitter en contactpersoon startruimte en collectebussen donateurs
Ton Bocxe
bovenverwachting@ziggo.nl
06 38312891

Secretaris
Alize Engel
alizeengel@gmail.com
06 22997978

Penningmeester en fondsenwerving
Arjen Schuil
schuil@kpnplanet.nl
IBAN: NL85 RABO 0314 7452 89 t.n.v. KunstRondeVenen

Sponsorwerving
Henny Woud
h.woud@dmail.nl
0297 264198 / 06 27290497

Coördinatie deelnemers en locaties
Edith Gerritsma en Christine Bergkamp
edith.gerritsma@planet.nl en christine@buitenwerk.nl
06 28147115 / 06 22536550

PR-ondersteuning, routeplanning, coördinatie artiesten en etalageroute
Edith Gerritsma en Wilma Meijer (etalageroute)
edith.gerritsma@planet.nl / wkmeijer@gmail.com
06 28147115 / 0297 250101

Vormgeving, website en social media
Marcel Straver
marcel@tweed.nl
06 31920768

Professionele ondersteuning
Cultuurconsulent Margriet Veeneman
cultuurconsulent@bibliotheekavv.nl
 

 

De kerngroep, tevens bestuur, tijdens de kick-offmeeting voor de…
De kerngroep, tevens bestuur, tijdens de kick-offmeeting voor de atelierroute van 2019. Van links naar rechts: Edith Gerritsma, Christine Bergkamp, Arjen Schuil, Alize Engel, Ton Bocxe, Marcel Straver, Henny Woud en Wilma Meijer (foto: Martina Dielen).

sitemap KunstRondeVenen
kernwoorden
atelierroute
kunstroute
KunstRondeVenen
beeldende kunst
kunst
beeldende kunstenaars
kunstenaars
vereniging
De Ronde Venen
Abcoude
Amstelhoek
Baambrugge
De Hoef
Mijdrecht
Vinkeveen
Waverveen
Wilnis
 
Deze website wordt onderhouden met cms pprzz® een product van ontwerpbureau TWEED in Vinkeveen sitemap sluiten